Antispam

Souboj se spam roboty

Cílem této webové stránky je podstrčit falešné e-mailové adresy softwarovým robotům, které spammeři používají k získávání e-mailových kontaktů do svých databází. Tím anti-spamová stránka znepříjemňuje spammerům jejich činnost, protože ti pak musí své seznamy adres vytřídit. Takto znehodnocené databáze nemohou být použity k další distribuci (dalšímu prodeji), protože nemají žádnou hodnotu.

Jak Anti-Spam funguje:

Stránka má implementovaný generátor náhodných e-mailových adres, které se mění při každém obnovení stránky. Dále je na konci stránky odkaz zpět na tuto anti-spamovou stránku. Důvodem je zahlcení zmíněných databází co nejvíce falešnými e-mailovými kontakty. Programy, které tyto e-maily do spamových databází na internetových stránkách vyhledávají, budou díky spodnímu odkazu donekonečna směrovány na tuto stránku, kde najdou vygenerované další falešné e-mailové adresy.

Spam je celosvětovým problémem. Přestože neexistuje žádná jednotná metoda pro třídění spamu, nesmíme tento problém podceňovat a se spamem bojovat. Anti-spamové stránky podobné této činí spam méně výdělečným a pomáhají tak v boji proti spamu.

Chci také bojovat!

Chcete pomoci v boji proti spamu? Vše, co je potřeba udělat, je vložit na Váš web odkaz na tuto anti-spamovou stránku. Po návětěvě spamového robota, kdy program vyhledává Vaše e-mailové adresy, bude robot přesměrován sem. Proto jako odkaz na tuto stránku použijte následující kódy:

AntiSpam Spamy.cz


Seznam emailových adres pro spammery

chicky@afegutyv.pl
d'arcy@ecofug.net
drugi@abofy.cz
eddie@ahowy.info
alfonse@umy-.cz
ken@oguj.sk
gerard@akep.cz
catrina@uhyk.org
carroll@afojuqyt.com
carlee@aherotyw.net
tisha@ajeruwy.net
genevieve@afeh.pl
brien@obyk.org
robbie@abecosuvyx.com
esma@ojur.sk
gus@odyp.org
ninetta@abecopuxyz.sk
dyana@agehyx.net
paulo@afuqys.pl
rheba@abefojunyt.org
revkah@atewuzy.info
jacki@e.ojyk.org
brittaney@a-esoxuy.com
teodora@aqur.sk
mil@adegoquryv.org
brana@aryw.com
keene@acohumy.org
kerianne@enyp.sk
durant@ecym.com
amaleta@ademov.cz
jerad@a.enoquy.info
alyda@adefohuvyw.org
barby@ajok.org
wallis@ake-ouy.cz
minda@adokur.info
roderic@agemozuy.com
pauly@efumyt.pl
beverie@ace.umyr.org
anni@acejowuy.com
kirbee@abenoquxy.net
nechci@spamy.cz


Antispam

Anti spam fights spam bots

The purpose of this page is to make it so spammers who attempt to collect email addresses off the web, via programs, will not have real email addresses in their database. Anti-Spam causes problems because they will have to clean out their list. It also makes their database worthless for reselling purposes because the company purchasing their spam database will have worthless email address.

How ANTI-SPAM works:

This page has fifty randomly generated email addresses (refresh and new ones will appear). At the bottom of the page is a link to this page again, essentially reloading it for programs to collect more fake email addresses. Email collecting programs (spam bots) will be sent into an infinite loop by following the link at the bottom of the page and will get more and more fake email addresses stuck in their databases.

Spam is the electronic world's biggest problem. A fool proof method of filtering out spam does not yet exist, but we don't have to sit back and take it. Anti-Spam pages like this one make spamming less profitable and is our way to help FIGHT SPAM.

I Want To Help Out!

Want to help with the Anti-Spam effort? When a spammer's program visits your web page, they will check all the pages that you link to for email addresses. So, all you have to do is link to this page and whenever a spammer's program scans your page, they will be sucked into this one. To link to this page use this simple code:

AntiSpam Spamy.cz